+38 (096) 434-36-63

Время работы

Пн.-Пт.: 9:00 - 20:00 Сб-Вс.: 9:00 - 18:00

Звоните нам

+38 (096) 434-36-63

Звоните нам

+38 (096) 434-36-63

Время работы

Пн.-Пт.: 9:00 - 20:00 Сб-Вс.: 9:00 - 18:00

Book Appointment

Your perfect smile is a click away!

Процес покупки квитків на поїзд в онлайні?

Беремо свій пристрій — смартфон, планшет або ноутбук і підключаємося до мережі Інтернет.

Відкриваємо браузер — Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari або будь-який інший і далі у нас два варіанти: заходимо прямо на один з сайтів з продажу залізничних квитків (наприклад, багато разів перевірений мною портал Tickets.ua), або ж заходами в пошукову систему Google.com.ua і пишемо там в пошуковому рядку щось типу: «укрзалізниця купити квиток ціна » або «купити жд квитки онлайн», і т.п. Далі бачимо список сайтів і вибираємо один з перших, наприклад  proizd.ua.

На будь-якому з сайтів перед нами відразу постануть кілька обов’язкових полів — Звідки, Куди, Дата. Відповідно, вбиваємо місто відправлення, місто прибуття, дату поїздки і натискаємо на кнопку пошуку. Тут все гранично просто.

Отримуємо список доступних поїздів, де у нас крім уже введеної на попередньому кроці інформації є також додаткова інформація по кожному з поїздів — час відправлення і прибуття, час у дорозі, вільні місця по різним категоріям -плацкарт, купе або люкс в звичайному поїзді, а також 1-й або 2-й клас в поїздах Інтерсіті. Якщо ви хочете дізнатися вартість квитка за певної категорії і наявність місць, то натискаєте на кнопку «Вибрати» і бачите картину за доступними місцях в різних вагонах. Якщо натиснути на якесь місце, то можна якраз таки побачити вартість певного жд квитка, але на деяких сервісах ціна буде вказана відразу. Важливо відзначити, що вартість квитків по одному напрямку і в один день, але на різні потяги може відрізнятися, причому не на 5-10 грн, а на 50 грн або навіть 100 грн, тому, якщо вас влаштовує будь-який час відправлення-прибуття, то пошукаєте найбільш економний варіант.

Отже, ми визначилися з категорією вагона і тепер вибираємо потрібне нам місце. Пам’ятаємо, що нижні місця — це непарні числа (3, 5, 23, 45 і т.п.), а верхні — парні (2, 6, 14, 44 і т.п.).

Вибравши місце, прописуємо Ім’я та Прізвище пасажира (як в паспорті, так як часом провідники чіпляються (і вони мають на це повне право!) До подібності даних в документі і в квитку). Якщо у вас є якісь пільги — інвалід, студент або маленька дитина — вказуємо дані за наявними у вас документів у відповідних полях. Також можемо відразу оплатити чай і постільну білизну (або відмовитися від нього, що ми частенько робили в студентські роки і не тільки).

Перевіряємо введені нами дані і всі деталі поїздки. Якщо все вірно і нам потрібні зворотні квитки, то робимо все те ж саме, починаючи з пункту №3. Дійшовши до останнього пункту, можемо переходити до оплати. Якщо квитки в зворотному напрямку не потрібні — переходимо відразу до оплати.

Оплата — тут все гранично просто, АЛЕ завжди будьте уважні. Від вас зажадають спочатку адреса електронної пошти, на яку ви отримаєте свої квитки, а потім потрібно буде ввести номер карти, термін дії та CVV2-код. Вводимо ці дані, підтверджуємо оплату, якщо це потрібно, і отримуємо свої квитки на поїзд.

Куплені квитки відразу ж висвітяться в браузері і ми можемо прямо зараз їх роздрукувати або ж перевіряємо пошту і бачимо, що там у нас є файл з розширенням .pdf, який приймають всі сучасні гаджети, зберігаємо його собі на пристрій або роздруковуємо. Важливо відзначити, що на момент написання даної статті в Україні ще значилися поїзда, на які електронні квитки не приймаються — їх потрібно міняти в касах (це можна зробити за кілька хвилин до відправлення поїзда, за кілька днів або тижнів до поїздки не потрібно це робити і витрачати свій час). Як зрозуміти? На вашому електронному квитку жирними буквами все буде написано — цей документ для посадки є приводом для проїзду АБО цей документ для посадки НЕ є приводом для проїзду, обміняйте, будь ласка, ваш квиток в будь-який з кас Укрзалізниці.

На цьому як би все, але ще скажу, що вже кілька разів навіть не роздруковував квиток, так як не було такої можливості. В такому випадку я просто показував квитки провіднику прямо з телефону. Вони, звичайно, обурюються, але висадити міняти не можуть — відстоюйте свою точку зору і своє право на проїзд по оплаченому квитку.

Так, пунктів у нас вийшло багато, але коли ви самі все навчитеся робити — це буде займати у вас 5-10 хвилин, причому не потрібно буде нікуди їхати, можна самому вибрати будь-яке доступне місце і в будь-якому вагоні, а не потрібно буде просити касирку підібрати щось краще, можна вибрати найдешевший поїзд, проаналізувати ситуацію з різницею в ціні і категорії, і т.д.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЗАКАЗАТЬ САЙТ

Имя (*)

E-mail (*)

Телефон

Детали заявки

×