+38 (096) 434-36-63

Время работы

Пн.-Пт.: 9:00 - 20:00 Сб-Вс.: 9:00 - 18:00

Звоните нам

+38 (096) 434-36-63

Звоните нам

+38 (096) 434-36-63

Время работы

Пн.-Пт.: 9:00 - 20:00 Сб-Вс.: 9:00 - 18:00

Book Appointment

Your perfect smile is a click away!

Обладнання для автосервісу

Основу спеціалізації будь-якої роботи, пов’язаної з автомобілями, становить професійне обладнання для сто. Воно включає в себе комплекс автоінструментів для якісного діагностування та ремонту будь-якого виду авто із залученням максимально широкого спектру спеціалізованих механізмів.

Модельний ряд гаражного і шиномонтажного обладнання дозволяє найбільш раціонально використовувати ділянку для ремонту або шиномонтажну майстерню. Таке оснащення включає в себе балансувальні та шиномонтажні стенди, стенди для рихтування дисків, вулканізатори і домкрати.

Особливості гідравлічного обладнання дозволяють в стислі терміни і комплексно провести необхідний ремонт автомобіля. У будь-якому СТО та автосервісі сьогодні незамінне також діагностичне обладнання. Адже визначення наявності дефектів і несправностей у вашій машині дозволить запобігти більш серйозну поломку і знайде методи їх усунення. Діагностичне обладнання для автосервісу зробить швидкий аналіз вихлопних газів, електричних сигналів і тиску. Сучасні мікропроцесорні, комп’ютерні та лазерні механізми для виміру геометрії ходової частини, обладнання для заміни масла, гідравлічні і електричні підйомники, різні компресори та домкрати значною мірою оптимізують якість і розширять функції, що надаються.

Надання даного виду послуг вимагає ретельної уваги і всебічного підходу до виробничого процесу, тому наявність професійного обладнання для автосервісу значно прискорює роботу кількох людей або агрегатів при обслуговуванні одного автомобіля. В цьому випадку, продуктивність ремонту на одному обладнанні не гальмує роботу іншого. Складна техніка вимагає і правильного поводження. Використання сучасних досягнень техніки забезпечить вашому авто довгий термін експлуатації, спираючись на надійний рівень його обслуговування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЗАКАЗАТЬ САЙТ

Имя (*)

E-mail (*)

Телефон

Детали заявки

×