+38 (096) 434-36-63

Время работы

Пн.-Пт.: 9:00 - 20:00 Сб-Вс.: 9:00 - 18:00

Звоните нам

+38 (096) 434-36-63

Звоните нам

+38 (096) 434-36-63

Время работы

Пн.-Пт.: 9:00 - 20:00 Сб-Вс.: 9:00 - 18:00

Book Appointment

Your perfect smile is a click away!

До вибору шліфувальної машини потрібно поставитися серйозно

Тому що існує багато видів цих машин, які відрізняються за призначенням і принципом дії. Їх можна застосовувати для видалення іржі з металевих поверхонь, та шліфування водопровідних труб і бетону. Ще ними можна різати цеглу мармур, шифер і так далі. Купувати шліфувальну машину краще в спеціалізованому інтернет — магазині, який ви знайдете за адресою https://torpedo.com.ua/ua/elektroinstrument/kutovi-shlifuvalni-mashini-bolgarki.html. Дана стаття розповість вам про один з видів шліфувальних машин, а саме про кутові види цього товару.
Кутові шліфувальні машини по-іншому можна назвати болгарка. Цим інструментом можна різати, шліфувати і чистити вироби з бетону, каменю та металлосплавів. Через свою універсальність її вважають найпоширенішою з усіх видів цього товару. Якщо ви хочете придбати собі таку болгарку, то більш детально можна дізнатися на сайті. Там ви зможете знайти великий вибір даного товару, з якого ви зможете вибрати той, який саме вам потрібен.
Для шліф. машин існує багато видів різних дисків, кожен з яких призначений для певного матеріалу. Наприклад, якщо ви встановите на кутову шліф. машину абразивний диск, то ви зможете різати і зачищати металеві деталі, усувати іржу, виконувати зачистку зварювальних швів і так далі. Необхідно пам’ятати, що кожен диск можна використовувати для певних робіт.
Болгарки можна використовувати як в побуті, так і для професійних робіт. Побутова модель має меншу потужність, і вони розраховані на менший час використання. Ними можна користуватися не більше трьох-чотирьох годин за добу, в іншому випадки вони дуже швидко вийдуть з ладу. Професійні болгарки призначені для більш інтенсивних і тривалих робіт. У них входять додаткові пристосування і вузли. Якщо вам потрібно виконати побутові роботи, то купівля такого виду товару з фінансової точки зору вельми накладна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЗАКАЗАТЬ САЙТ

Имя (*)

E-mail (*)

Телефон

Детали заявки

×